ثبت نام بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد

ثبت نام بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد. مهلت ثبت‌نام و ارائه طرح در این دوره از فروردین‌ماه 1398 تا پایان تیرماه سال جاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوژی ایران، ثبت نام بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد. مهلت ثبت‌نام و ارائه طرح در این دوره از فروردین‌ماه 1398 تا پایان تیرماه سال جاری است. 

طرح‌های قابل پذیرش باید در شانزده گروه تخصصی شامل فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری‌نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات و مکاترونیک و همچنین در پنج محور پژوهشی و فناوری شامل طرح‌ها و پژوهش‌های بنیادی، طرح‌ها و پژوهش‌های کاربردی، طرح‌های توسعه‌ای، اختراع و نوآوری به جشنواره جوان خوارزمی ارائه شود.

متقاضیان شرکت در بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی می‎توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره خوارزمی و پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره جوان خوارزمی  در قسمت سامانه‌ جامع جشنواره‌های خوارزمی نسبت به ثبت‌نام و ارائه مشخصات فردی اقدام کرده و شناسه کاربری کلمه عبور خود را دریافت کنند.

قبل از شروع فرآیند ثبت نام، فایل راهنمای مربوط به ثبت نام را مطالعه فرمائید.

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.