افتتاح رسمی مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران در روز (23 خرداد 1390)

دبیر علمی سومین همایش ایمنی زیستی و مهندسی ژنتیک در نشست مطبوعاتی همایش که روز شنبه 27/1/1390 برگزار شد، پس از توضیحاتی در مورد سرعت توسعه مهندسی ژنتیک در جهان و امکاناتی که این تکنولوژی در اختیار محققین قرار داده تا بسیاری از مشکلات موجود بخصوص در حوزه کشاورزی را رفع کنند، به تشریح برخی از برنامه‌هایی که قرار است در کنار همایش برگزار شود، اشاره کرد. یکی از این برنامه‌ها، برگزاری مراسم افتتاحیه مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران (IRBIC) است…

دبیر علمی سومین همایش ایمنی زیستی و مهندسی ژنتیک در نشست مطبوعاتی همایش که روز شنبه 27/1/1390 برگزار شد، پس از توضیحاتی در مورد سرعت توسعه مهندسی ژنتیک در جهان و امکاناتی که این تکنولوژی در اختیار محققین قرار داده تا بسیاری از مشکلات موجود بخصوص در حوزه کشاورزی را رفع کنند، به تشریح برخی از برنامه‌هایی که قرار است در کنار همایش برگزار شود، اشاره کرد. یکی از این برنامه‌ها، برگزاری مراسم افتتاحیه مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران (IRBIC) است که به گفته وی با حضور مسئولین و رؤسای مراکز اطلاعات بیوتکنولوژی منطقه و مسئولین کشوری برگزار خواهد شد. این مرکز هم اکنون به‌صورت پایلوت و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و انجمن بیوتکنولوژی راه‌اندازی شده و از طریق مراجعه به سایت www.irbic.ir می‌توان به اخبار و اطلاعات بیوتکنولوژی دست یافت.
گفتنی است سومین همایش ایمنی زیستی و مهندسی ژنتیک توسط انجمن ایمنی زیستی، مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران و واحد علوم و تحقیقات دانشگاه ازاد اسلامی در تاریخ 23-25 خرداد ماه سال 1390 برگزار خواهد شد.
 
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.