اولین کنفرانس پروتئومیکس مالزی به همراه کارگاه تخصصی- اخذ تخفیف برای علاقمندان

موسسه تحقیقاتی پزشکی مولکولی (INFORMM) واقع در دانشگاه USM مالزی با همکاری دانشگاه Monash مالزی اولین کنفرانس پروتئومیکس مالزی را در جزیره پنانگ در هتل Eastin برگزار می‌کند. این کنفرانس …

موسسه تحقیقاتی پزشکی مولکولی (INFORMM) واقع در دانشگاه USM مالزی با همکاری دانشگاه Monash مالزی اولین کنفرانس پروتئومیکس مالزی را در جزیره پنانگ در هتل Eastin برگزار می‌کند. این کنفرانس به همراه کارگاهی تخصصی در این زمینه در تاریخ 24 الی 27 سپتامبر سال جاری (3 الی 6 مهر 1391) با ارائه سخنرانی کلیدی در کنفرانس و تدریس در کارگاه توسط یکی از پژوهشگران پژوهشگاه رویان برگزار خواهد شد. عنوان این کنفرانس "پروتئومیکس از تشکیل تا کاربرد" است که جنبه‌های مختلف پروتئومیکس را پوشش خواهد داد.

انجمن ایمنی زیستی و مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران (www.irbic.ir) موفق به اخذ 60 درصد تخفیف در هزینه ثبت‌نام اولین کنفرانس پرتئومیکس مالزی برای 5 نفر شده است. لازم به ذکر است این تخفیف از طرف انجمن ایمنی زیستی ایران برای 5 نفر از همکاران عضو انجمن‌های مرتبط (پروتئومیکس٬ ایمنی زیستی٬ بیوتکنولوژی٬ ژنتیک٬ زراعت و اصلاح نباتات و زیست‌شناسی) در نظر گرفته شده است و هر 5 نفر اولی که تقاضای خود را برای شرکت در این کنفرانس به انجمن ایمنی زیستی ارسال و در سایت این کنفرانس ثبت‌نام کنند مشمول این تخفیف خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این کنفرانس و کارگاه از سایت زیر دیدن فرمایید و یا با شماره 09121271496 تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده پوستر این کنفرانس فایل پی دی اف را مشاهده فرمایید.

www.informm.usm.my/mpc2012

 

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.