بزرگترین پروژه ملی داروهای بیوتکنولوژی ایران در خراسان رضوی احداث می‌شود

مدیرعامل داروسازی ثامن گفت: با احداث ساختمان سامان داروی هشتم برای تولید فاکتور هشت انسانی، بزرگترین پروژه ملی تولید داروهای بیوتکنولوژی ایران در خراسان رضوی احداث می‌شود.

مدیرعامل داروسازی ثامن گفت: با احداث ساختمان سامان داروی هشتم برای تولید فاکتور هشت انسانی، بزرگترین پروژه ملی تولید داروهای بیوتکنولوژی ایران در خراسان رضوی احداث می‌شود.
جهانگیر ملاکی خاطرنشان کرد: "داروسازی ثامن با همت کارکنان و مدیران شرکت و با برنامه‌ریزی لازم سعی در افزایش تولیدات باکیفیت دارد که خوشبختانه در تولید کمی نسبت به سال گذشته 13 درصد رشد داشته است. "
وی افزود: "اخذ مجوز از وزارت بهداشت و درمان برای تولید پنج محصول جدید از فعالیت‌های انجام شده این شرکت است که برای افزایش لیست تولیدات پیگیر اخذ مجوز برای هشت محصول جدید دیگر هستیم. "
مدیرعامل شرکت داروسازی ثامن با بیان اینکه زمینه همکاری لازم برای تولید محصولات دارویی با همکاری و هماهنگی با دو شرکت معتبر خارجی فراهم شده است، افزود: "در حال حاضر برای تولید 12 نوع داروی ضد سرطان قراردادهایی بسته شده است. "
وی با بیان اینکه در حال حاضر شرکت داروسازی ثامن 45 فرآورده تزریقی تولید می‌کند، اظهار کرد: " این شرکت در حال تولید چند داروی بیوتکنولوژی جدید نیز است. "
وی اقدام به تاسیس شرکتی برای پخش سراسری محصولات شرکت داروسازی ثامن را از دیگر فعالیت‌های این شرکت عنوان کرد و گفت: "شرکت داروسازی ثامن با 650 پرسنل در سه شیفت‌کاری به تولید انواع دارو اشتغال دارد. "
مدیرعامل شرکت داروسازی ثامن تصریح کرد: "تاسیس پروژه ملی تولید فاکتور هشت انسانی نو ترکیب حدودا از سه سال پیش آغاز شده و با مالکیت 100 درصدی شرکت داروسازی ثامن با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است. "
ملاکی شرکت سامان داروی هشتم را تولیدکننده انحصاری فاکتور هشت در آینده عنوان کرد و ادامه داد: "طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده محصول این شرکت در سال 92 به بازار عرضه خواهد شد. "
منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.