کارگاه تئوری و عملی بیوانفورماتیک

به گزارش مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران٬ شبکه پزشکی مولکولی کشور در نظر دارد با همکاری انجمن ژنتیک ایران و مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران کارگاه سه روزه‌ای تحت عنوان “آموزش تئوری و عملی بیوانفورماتیک” را از تاریخ 23 لغایت 25 بهمن ماه سال 91 در محل انستیتو پاستور ایران- سالن رازی برگزار کند.

به گزارش مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران٬ شبکه پزشکی مولکولی کشور در نظر دارد با همکاری انجمن ژنتیک ایران و مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران کارگاه سه روزه‌ای تحت عنوان "آموزش تئوری و عملی بیوانفورماتیک" را از تاریخ 23 لغایت 25 بهمن ماه سال 91 در محل انستیتو پاستور ایران- سالن رازی برگزار کند.
گفتنی است در این کارگاه آخرین مطالب علمی بیوانفورماتیک در زمینه‌های ژنومیکس و پروتئومیکس، بانک‌های اطلاعاتی و نرم افزارهای مربوطه و نحوه کار با آنها آموزش داده خواهد شد.
همچنین  نحوه دسترسی به بانک‌های اطلاعاتی مهم در زمینه بیوانفورماتیک نظیر بانک‌های اطلاعاتی اسید نوکلئیک، ژنوم موجودات مختلف، پروتئین و …، نحوه جستجو و آنالیز در این بانک‌های اطلاعاتی (نظیر بدست آوردن ژن‌ها و توالی آنها، بدست آوردن نقشه‌های کروموزومی، جستجوی شباهت‌ها در سطح دی ان ای و پروتئین، ساختار سوم پروتئین، طراحی پرایمر و آنالیز توالی‌های بدست آمده)، Annotation داده‌های ژنومیکس و… عناوینی هستند که در این کارگاه تدریس می‌شوند که هدف از ارائه آنها آموزش و انتقال این مفاهیم به صورت تئوری و عملی به پژوهشگران و شرکت‌کنندگان در این کارگاه است.
این کارگاه دارای امتیاز بازآموزی از وزارت بهداشت، برای کلیه رشته‌های دکترای علوم پایه پزشکی- پزشکان عمومی- دکترای داروسازی- دکترای علوم آزمایشگاهی- متخصصین پاتولوژی و کارشناسان و کارشناسان ارشد علوم آزمایشگاهی است.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166954324 تماس حاصل فرمایید.

مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.