گسترش همکاری پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و فن‌بازار بین‌المللی گیاهان دارویی خراسان

پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و فن بازار بین‌المللی گیاهان دارویی خراسان با امضای تفاهم‌نامه‌ای مشترک در قالب کنسرسیومی علمی در حوزه‌های مختلف تحقیقاتی همکاری می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوژی ایران به نقل از ایسنا، پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و فن بازار بین‌المللی گیاهان دارویی خراسان با امضای تفاهم‌نامه‌ای مشترک در قالب کنسرسیومی علمی در حوزه‌های مختلف تحقیقاتی همکاری می‌کنند.

موضوع این تفاهم‌نامه پنج ساله که به امضای دکتر نیراعظم خوش خلق سیما، رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و امیرحسین خسروی، مدیرعامل فن‌بازار بین‌المللی گیاهان دارویی خراسان رسیده است، تعامل و همکاری فعال و سازنده پژوهشگاه و فن بازار در قالب کنسرسیوم علمی، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، ارائه خدمات مشاوره‌ای و تحقیقات مشترک در زمینه‌های مورد علاقه است.

بر اساس اعلام روابط عمومی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، معرفی ژنوتیپ‌های گیاهان دارویی مناسب کشت و کار در مشهد، نانومیکروفرمولاسیون‌های موثر و دوستدار محیط زیست برای سموم و کودهای شیمیایی از قبیل کودهای آهسته رهش و همکاری در استفاده از سموم و کودهای زیستی مناسب کشت گیاهان دارویی از جمله زمینه‌های مورد علاقه همکاری‌های تحقیقاتی و توسعه‌ای پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و فن‌بازار بین‌المللی گیاهان دارویی خراسان است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.