با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

ایده‌بازار زیست‌فناوری توسعه می‌یابد

با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رویداد کارآفرینی با محوریت زیست‌فناوری و با هدف توسعه ایده بازار زیست فناوری ششم تا دوازدهم شهریورماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوژی ایران به نقل از ایسنا، در رویداد کارآفرینی با محوریت زیست‌فناوری فرصتی برای ایده‌پردازی و تیم‌سازی در ایده بازار بیوتکنولوژی فراهم می شود تا شرکت کنندگان با مفاهیم این حوزه بیشتر آشنا شوند.

این رویداد کارآفرینی با حضور منتورها، مشاوران، سرمایه‌گذاران و داوران تخصصی از صنعت زیست فناوری و ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

محورهای اصلی این رویداد شامل کیت های تشخیصی، داروهای زیستی، پزشکی بازساختی، زیست فناوری محیط زیست، زیست فناوری غذایی و پروبیوتیک، زیست فناوری و فناوری اطلاعات، سوخت زیستی و بیوتکنولوژی نفت و گاز، زیست فناوری کشاورزی و تجهیزات آزمایشگاهی می شود.

رویداد کارآفرینی با محوریت زیست فناوری توسط شاخه دانشجویی انجمن بیوتکنولوزی ایران و مدرسه پروتون و با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. سجاد می گوید

    استعداد های فراوانی در کشور هستند که اختراعاتشون در حوزه بیوتکنولوژی کشاورزی میتونه انقلابی در دنیای کشاورزی محسوب بشه….. من طرح خوبی برای گندم های تراریخت و حذف سموم کشاورزی بدون استفاده از BT رو دارم اگر کسی حاضر به سرمایه گذاری هست معرفی کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.