تبریک انتصاب/ علیمراد سرافرازی،سرپرست مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوژی ایزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزرات جهاد کشاورزی، در حکمی از سوی کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، علیمراد سرافرازی به سمت سرپرست مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد.

 در بخشی از این حکم امده است: رعایت کامل منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، ساماندهی مناسب مرکز، اجرای سیاست‌های اطلاع رسانی وزارتخانه، تعامل و همکاری با معاونین و روسای سازمان‌های ستادی و استانی و رسانه‌های جمعی به منظور انعکاس عملکرد بخش، تهیه و اجرای طرح‌های تبلیغاتی و تبیین برنامه‌ها و خط مشی‌ اطلاع رسانی، ایجاد و تداوم روابط بین وزارت جهاد کشاورزی با مجامع و سازمان‌های بین المللی و منطقه ای، بسترسازی برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های برتر کشور در بخش کشاورزی، پیگیری موافقت نامه‌ها و یادداشت‌ تفاهم‌های دو جانبه و چندجانبه با کشورهای هدف و نظارت بر اعزام‌ها و پردازش نتایج آن مورد تاکید است.

علیمراد سرافرازی، فارغ التحصیل لیسانس گیاهپزشکی دانشگاه تهران؛ کارشناسی ارشد دانشگاه شیراز و داری دکترا از دانشگاه کاردیف انگلستان در حوزه کشاورزی است و درباره سوابق اجرایی وی به رئیس موسسه تحقیقات گیاهپزشکی کشور، دبیر کمیته نانو تکنولوژی وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل دفتر رسانه های ترویجی معاونت ترویج سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، معاون کنترل آفات سازمان حفظ نباتات، دبیر کمیته بهره وری و نماینده وزارت جهاد کشاورزی در اجلاس های سازمان بهره وری آسیایی می توان اشاره کرد.

تاکنون بیش از ۶۰ مقاله علمی از دکتر سرافرازی در ژورنال های معتبر داخلی و خارجی منتشر شده و نامبرده به عنوان مدرس مدعو در دانشگاه های تبریز، تهران و علوم و تحقیقات به تدریس پرداخته است.

هدایت بالغ بر ۵۰ پایان نامه دکترا و کارشناسی ارشد، ترجمه کتاب بیوتکنولوژی حشرات، همکاری در انتشار کتاب زراعت نوین و داوری ده ها مقاله علمی در ژورنال های داخلی و خارجی از دیگر سوابق علمی دکتر سرافرازی محسوب می شود.

پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوژی ایران ضمن تبریک انتخاب شایسته، انتصاب شایسته دکتر سرافرازی را به جامعه علمی کشور تبریک و تهنیت عرض می­ کند. پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوزی ایران آمادگی خود را برای مساعدت خالصانه و تمام قد به حضرتعالی جهت تحقق اهداف متعالی علمی نظام و رهبری اعلام می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.