برگزاری نشست خبری سومین همایش ایمنی زیستی و مهندسی ژنتیک

در این نشست دبیران علمی، اجرایی و بازرگانی همایش ایمنی زیستی به تشریح اهداف، برنامه‌های اصلی و جانبی همایش پرداختند. این همایش با شعار مهندسی ژنتیک، امنیت غذایی و توسعه پایدار در خرداد ماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار خواهد شد.

نشست خبری سومین همایش ایمنی زیستی و مهندسی ژنتیک با حضور خبرنگاران رسانه‌ها و مطبوعات و مسئولین همایش برگزار شد.
در این نشست دبیران علمی، اجرایی و بازرگانی همایش ایمنی زیستی به تشریح اهداف، برنامه‌های اصلی و جانبی همایش پرداختند. این همایش با شعار مهندسی ژنتیک، امنیت غذایی و توسعه پایدار در خرداد ماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار خواهد شد. در کنار برنامه‌های اصلی همایش شامل سخنرانی‌های کلیدی و ارائه مقالات و پوسترها، کارگاه‌های آموزشی نیز با حضور مدرسین بین‌المللی برگزار خواهد شد.
از سایر برنامه‌های جانبی همایش می‌توان به انتخاب خبرنگاران نمونه در عرصه مهندسی ژنتیک، بیوتکنولوژی و ایمنی زیستی، انتخاب کشاورزان و تولیدکنندگان پیشتاز در زمینه مهندسی ژنتیک و هم‌چنین انتخاب مقالات برتر اشاره نمود. در روز اول همایش نیز به طور همزمان مراسم افتتاح مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران (IRBIC) برگزار خواهد شد که با حضور مسئولین کشوری برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.