تمرکز بیشتر بر روی سلامت غذا: وعده رئیس جدید (FAO)

هشتمین مدیر کل سازمان خواروبار کشاورزی (فائو) Jose Graziano da Silva كه اخيرا به اين سمت برگزيده شده است، وعده‌ داده است تا تمرکز بیشتري بر روی سلامت غذا داشته باشد. وی گفت…

هشتمین مدیر کل سازمان خواروبار کشاورزی (فائو) Jose Graziano da Silva كه اخيرا به اين سمت برگزيده شده است، وعده‌ داده است تا تمرکز بیشتري بر روی سلامت غذا داشته باشد.  وی  گفت: ریشه‌کن کردن گرسنگی نباید از دیگر چالش‌های جهانی مانند محافظت از منابع طبیعی در برابرتخریب و تعدیل تغییرات آب و هوا، جدا شود.

اهداف این مدیر کل جدید FAO در آینده ریشه‌کن کردن گرسنگی، تولید و مصرف غذا به صورت پایدار، عدالت بیشتر در مدیریت غذای جهانی، در نتیجه اصلاح سازمانی FAO برای کارایی بیشتر، شفافیت و جواب‌گویی و در نهایت توسعه مشارکت و همکاری است.

رئیس جدید فائو در کنفرانس مطبوعاتی گفت: من متقاعد شده‌ام که فائو می‌تواند سهم مهمی در سلامت غذایی و تولید و مصرف پایدار غذا در جهان داشته باشد.

اين رئيس جديد که تابعیت برزیلی – ایتالیایی دارد لیسانس خود را در رشته کشاورزی و فوق لیسانس خود را در اقتصاد و جامعه‌شناسی کشاورزی از دانشگاه سائوپائولو و همچنین دکتری خود را در علوم اقتصادی از دانشگاه Campinas گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر از سایت زیر دیدن فرمایید.

http://www.fao.org/news/story/en/item/119343/icode/ http://www.fao.org/news/story/en/item/117486/icode/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.