اولین کنفرانس پروتئومیکس مالزی به همراه کارگاه تخصصی- اخذ تخفیف برای علاقمندان

موسسه تحقیقاتی پزشکی مولکولی (INFORMM) واقع در دانشگاه USM مالزی با همکاری دانشگاه Monash مالزی اولین کنفرانس پروتئومیکس مالزی را در جزیره پنانگ در هتل Eastin برگزار می‌کند. این کنفرانس …

موسسه تحقیقاتی پزشکی مولکولی (INFORMM) واقع در دانشگاه USM مالزی با همکاری دانشگاه Monash مالزی اولین کنفرانس پروتئومیکس مالزی را در جزیره پنانگ در هتل Eastin برگزار می‌کند. این کنفرانس به همراه كارگاهي تخصصي در اين زمينه در تاريخ 24 الي 27 سپتامبر سال جاري (3 الي 6 مهر 1391) با ارائه سخنراني كليدي در كنفرانس و تدريس در كارگاه توسط يكي از پژوهشگران پژوهشگاه رويان برگزار خواهد شد. عنوان این کنفرانس "پروتئومیکس از تشکیل تا کاربرد" است که جنبه‌های مختلف پروتئومیکس را پوشش خواهد داد.

انجمن ايمني زيستي و مركز اطلاعات بيوتكنولوژي ايران (www.irbic.ir) موفق به اخذ 60 درصد تخفيف در هزينه ثبت‌نام اولين كنفرانس پرتئوميكس مالزي براي 5 نفر شده است. لازم به ذكر است اين تخفيف از طرف انجمن ايمني زيستي ايران براي 5 نفر از همكاران عضو انجمن‌هاي مرتبط (پروتئوميكس٬ ايمني زيستي٬ بيوتكنولوژي٬ ژنتيك٬ زراعت و اصلاح نباتات و زيست‌شناسي) در نظر گرفته شده است و هر 5 نفر اولي كه تقاضاي خود را براي شركت در اين كنفرانس به انجمن ايمني زيستي ارسال و در سايت اين كنفرانس ثبت‌نام كنند مشمول اين تخفيف خواهند شد.

براي اطلاعات بيشتر در مورد اين كنفرانس و كارگاه از سايت زير ديدن فرماييد و يا با شماره 09121271496 تماس حاصل فرماييد. برای مشاهده پوستر این کنفرانس فایل پی دی اف را مشاهده فرمایید.

www.informm.usm.my/mpc2012

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.