سبز پرس باید به کار خود ادامه دهد

فراكسيون محيط زيست مجلس شوراي اسلامي به مسدود شدن پايگاه خبري سبزپرس با شكايت سازمان محيط زيست واكنش نشان داد.
کمال‌الدین پیرموذن، عضو فراکسیون محیط زیست مجلس روز سه شنبه با اشاره به مسدود شدن پایگاه خبری فضای سبز و محیط زیست ایران (سبزپرس) که …

فراكسيون محيط زيست مجلس شوراي اسلامي به مسدود شدن پايگاه خبري سبزپرس با شكايت سازمان محيط زيست واكنش نشان داد.
کمال‌الدین پیرموذن، عضو فراکسیون محیط زیست مجلس روز سه شنبه با اشاره به مسدود شدن پایگاه خبری فضای سبز و محیط زیست ایران (سبزپرس) که در حوزه محیط زیست فعالیت می‌کند، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری میراث فرهنگی (CHN) گفت: ما از مسئولان حفاظت سازمان محیط زیست خواسته‌ایم که اجازه دهند این سایت خبری کار خود را از سر بگیرد و اگر مسدودیت سایت بر طرف نشود فراکسیون محیط زیست همکاریش را با سازمان کمتر خواهد کرد.
چند روز پیش «پایگاه خبری فضای سبز و محیط زیست ایران (سبزپرس)» با دستور دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، مسدود شد. این دستور پس از آن صادر شد که سازمان حفاظت محیط زیست دو شکایت را علیه مژگان جمشيدي مدیرمسئول سبزپرس به دادسرا برد.
سبزپرس اولین پایگاه خبری تخصصی در حوزه محیط زیست است که در تابستان 1387 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد.
مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران ضمن ابراز تاسف از مسدود شدن پایگاه خبری سبزپرس که فعالترین و موثرترین پایگاه خبری در حوزه محیط زیست است اعلام می‌دارد که جامعه علمی کشور در مقابل ایجاد جو سکون و آرامش و عدم پاسخگویی مسئولین سازمان حفاظت محیط زیست درمقابل کاستی‌های زیست محیطی سکوت نخواهد کرد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.