با حکم دادستان تهران پایگاه خبری سبزپرس رفع فیلتر شد.

به گزارش مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران، بعد از گذشت 35 روز از مسدود شدن پایگاه خبری سبزپرس با حکم مرجع قضایی ، سبزپرس به دستور دادستان تهران بار دیگر به جمع پایگاه‌های خبری و رسانه‌های کشور بازگشت.

به گزارش مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران، بعد از گذشت 35 روز از مسدود شدن پایگاه خبری سبزپرس با حکم مرجع قضایی ، سبزپرس به دستور دادستان تهران بار دیگر به جمع پایگاه‌های خبری و رسانه‌های کشور بازگشت.

دستور مسدود شدن سبزپرس در نتیجه یکی از شکایات به عمل آمده از مدیر مسئول پایگاه خبری سبزپرس صورت گرفته بود که بعد از رفع سوء تفاهمات پیش آمده و طی مراحل قضایی، سبزپرس بار دیگر به دستور دادستان تهران به جمع رسانه‌های خبری و تخصصی کشور بازگشت.

این پایگاه خبری وزین که همواره بر ضرورت اطلاع رسانی و آگاهی رسانی جامعه در حوزه محیط زیست تاکید داشته اعلام کرده است که بعد از این نیز با تاکید بر همین اهداف عالی به رسالت خود در جهت ارتقای آگاهی عمومی جامعه در حوزه محیط زیست ادامه می‌دهد.

ایجاد سامانه‌ای به روز در جهت بازتاب آخرین اخبار و اطلاعات حوزه‌های فضای سبز، منابع طبیعی و محیط زیست کشور، انتشار دیدگاه اشخاص، گروه‌ها و سازمان‌های تخصصی و تریبونی به منظور استفاده سازمان‌های مردم نهاد و نیز سازمان‌های دولتی متولی حفظ طبیعت از اهداف این پایگاه خبری است.

سبزپرس اولین پایگاه خبری تخصصی در حوزه محیط زیست است که در تابستان 1387 به همت مرحوم یاسرانصاری فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. یاسر انصاری کجوری از فعال‌ترین چهره‌های زیست محیطی کشور بود که تیرماه سال گذشته در سن 32 سالگی در اثر ایست قلبی درگذشت. ایجاد این سامانه در نهایت جهت نیل به اهدافی همچون افزایش حساسیت عمومی و کاهش آستانه تحمل جامعه در خصوص موضوعات تخریب منابع طبیعی و محیط زیست، ارتقاء دانش عمومی و تخصصی در حوزه فضای سبز، منابع طبیعی و محیط زیست و افزایش دانش شهروندان درباره مفاهیم توسعه پایدار بوده و هست.

تحریریه سبزپرس بعد از این بازگشایی مجدد، به زودی فعالیت رسانه‌ای خود را در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی بار دیگر از سرخواهد گرفت.

مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران بازگشت پایگاه خبری سبز پرس که فعالترین و موثرترین پایگاه خبری در حوزه محیط زیست و فضای سبز است را به جمع رسانه‌هاي تخصصي كشور تبریک می‌گوید و برای مسئولان و همکاران سخت کوش و فاضل  آن آرزوی موفقیت و کامیابی در امر اطلاع‌رسانی علمی، صحیح و جامع را  در حوزه محیط زیست دارد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.