اولین جلسه کمیته علمی سیزدهمین کنگره علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران، اولین جلسه کمیته علمی سیزدهمین کنگره علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران امروز در سالن‌ گردهمایی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر (کرج) برگزار شد. در این جلسه که …

به گزارش مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران، اولین جلسه کمیته علمی سیزدهمین کنگره علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران امروز در سالن‌ گردهمایی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر (کرج) برگزار شد. در این جلسه که با حضور بیش از 50 نفر از افراد شاخص علمی از دانشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی سراسر کشور و اعضای هیئت مدیره انجمن علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران برگزار شد، رئیس انجمن (دکتر بهزاد قره‌یاضی)، رئیس کنگره (دکتر داریوش مظاهری)، دبیر علمی کنگره (دکتر منصور امیدی) و دبیر اجرایی کنگره ( خانم دکتر خوش خلق سیما) صحبت کردند و شعار کنگره را به حاضرین معرفی کردند و همچنین در ادامه توضیح کوتاهی درباره فعالیت‌های یکسال گذشته انجمن بویژه در تعامل با دولت دکتر روحانی ارائه کردند.

در ادامه دکتر امیدی در مورد نحوه داوری مقالات، مقالات کلیدی، جلسات هم‌اندیشی و بخش فرهنگی مسابقات توضیحاتی ارائه کردند و نظرات برخی از حاضرین در رابطه با موضوعات مطرح شده به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. رویکرد بین المللی سیزدهمین کنگره علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران، کمک به دولت محترم، ارائه همکاری اجرائی جهت حل چالش‌ها و مشکلات پیش روی توسعه کشاورزی کشور و تأکید بر توسعه پایدار از مصوبات اولین جلسه کمیته علمی این کنگره بود.

مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.