کسب رتبه دوم توسط انجمن ایمنی زیستی و رتبه چهارم توسط انجمن بیوتکنولوژی ایران

به گزارش مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران، بر اساس ارزيابی‌های کارشناسی کميسيون انجمن‌های علمی کشور؛ عملکرد انجمن ايمنی زيستی ايران در سال 1391 نسبت به سال 1390 ارتقا يافته است. بر اساس ارزيابی‌های کميسيون انجمن‌های علمی کشور؛ انجمن ايمنی زيستی ايران در ميان انجمن‌های علمی حوزه بين‌رشته‌ای تنها …

به گزارش مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران، بر اساس ارزيابی‌های کارشناسی کميسيون انجمن‌های علمی کشور؛ عملکرد انجمن ايمنی زيستی ايران در سال 1391 نسبت به سال 1390 ارتقا يافته است. بر اساس ارزيابی‌های کميسيون انجمن‌های علمی کشور؛ انجمن ايمنی زيستی ايران در ميان انجمن‌های علمی حوزه بين‌رشته‌ای تنها با اختلاف يک امتياز از رتبه اول؛ موفق به کسب رتبه دوم انجمن‌های علمی اين حوزه و همچنین موفق به کسب رتبه ششم در ميان 321 انجمن علمی کشور شده است.

همچنین بر اساس این ارزیابی انجمن بیوتکنولوژی ایران موفق به کسب رتبه چهارم انجمن‌های علمی حوزه بین‌رشته‌ای و رتبه چهاردهم در میان 321 انجمن علمی شده است.

مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران ضمن تبریک به اعضای هیئت مدیره و روسای این دو انجمن و همچنین اعضای محترم و فعال دو انجمن، امیدوار است دولتمردان از توان علمی و بین‌المللی وتجربیات این انجمن‌های علمی استفاده کنند. چراکه انجمن‌های علمی به عنوان مجموعه‌های غنی از متخصصان و دانشمندان ایران با پشتوانه علمی و نگاه جامع‌تر در حوزه تخصصی خود، ضمن آگاهی از وضعیت موجود می‌توانند راهکارهایی را برای خروج از بحران و رسیدن به وضعیت مطلوب ارائه دهند. انجمن‌های علمی به خصوص این دو انجمن بارها و بارها دست همکاری خود را بدون هیچ چشمداشتی برای ارائه راه‌حل‌های کارشناسانه دراز کرده‌اند.

همچنین مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران به طور ویژه از آقای دکتر براری دبیر محترم کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای همراهی و همکاری در اجرای فعالیت‌های این دو انجمن تشکر و قدردانی کرده و امیدوار است که با ادامه پشتیبانی‌ها این گونه فعالیت‌های علمی ادامه و توسعه داشته باشند.

مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.