برگزاری سومین جشنواره دستاورد‌های زیست‌فناوری

تهیه و تنظیم: زهرا حاجت‌پور، مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران- سومین جشنواره دستاورد‌های زیست‌فناوری جمهوری اسلامی ایران با حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری و انجمن بیوتکنولوژی ایران برگزار خواهد شد.
نمایش وسعت اقدامات انجام شده و …

سومین جشنواره دستاورد‌های زیست‌فناوری جمهوری اسلامی ایران با حمایت ستاد توسعه زیست‌فناوری و انجمن بیوتکنولوژی ایران برگزار خواهد شد.

نمایش وسعت اقدامات انجام شده و در حال انجام در حوزه زیست‌فناوری، شناخت پتانسیل‌های تحقیقاتی و صنعتی کشور در شاخه‌های مختلف حوزه زیست‌فناوری از جمله دارویی، پزشکی، گیاهی و کشاورزی، صنعتی و محیط زیست تقویت همکاری بین صنعت و دانشگاه، زمینه‌سازی برای حضور شرکت‌های زیست‌فناور در بازار‌های بین‌المللی، ارتقای دانش عمومی در حوزه زیست‌فناوری، آشنایی بیشتر فعالان عرصه زیست‌فناوری از پتانسیل‌های مختلف موجود در کشور مانند واحدهای ستادی و مدیریتی، صندوق‌های حمایتی، پارک‌های علمی و فناوری، مراکز رشد، مراکز علمی و دانشگاهی و نیز شرکت‌های دانش بنیان در این حوزه و همچنین تقدیر از برترین‌های این حوزه از اهداف برگزاری این جشنواره است.

جشنواره دستاورد‌های زیست‌فناوری در روز‌های سی‌ام اردیبهشت تا دوم خرداد‌ماه سال آینده در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج فارس، برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی جشنواره به آدرس www.iranbiotechdc.ir مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.