اراک میزبان سومین همایش ملی کاربرد فناوری نانو در کشاورزی و محیط زیست

تهیه و تنظیم: زهرا حاجت‌پور- سومین همایش ملی کاربرد فناوری نانو در کشاورزی و محیط زیست با هدف ارائه آخرین …

سومین همایش ملی کاربرد فناوری نانو در کشاورزی و محیط زیست با هدف ارائه آخرین دستاوردهای علمی از کاربرد فناوری نانو در زمینه‌های مختلف کشاورزی و منابع طبیعی، ایجاد بستری مناسب برای هم‌اندیشی علمی بین پژوهشگران فناوری نانو و با تمرکز بر محور‌های نانوفناوری در تولیدات گیاهی، گیاهان دارویی، تولیدات دامی، آب و خاک، منابع طبیعی، محیط‌زیست، شیلات، زیست‌فناوری، علوم و صنایع چوب و کاغذ، ماشین‌های کشاورزی و صنایع غذایی، اخلاق، ریسک‌پذیری و استاندارد‌سازی در نانوفناوری، جنبه‌های اقتصادی و اجتماعی فناوری نانو در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی برگزار خواهد شد.

این همایش در روز‌‌های 9 و 10 اردیبهشت سال 1394،توسط مرکز تحقیقات کشاورزی استان مرکزی، دانشگاه اراک، ستاد توسعه فناوری نانو و کمیته فناوری نانو وزارت جهاد کشاورزی در دانشگاه اراک برگزار خواهد شد.

پژوهشکده بیوتکنولوژی ایران، کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو، مؤسسه تحقیقات گیاهپزشکی کشور، سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج کشاورزی و مؤسسه تحقیقات، اصلاح و تهیه نهال وبذر از حامیان این همایش خواهند بود.

مهلت ارسال مقالات تا 15 اسفند سال جاری تمدید شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این همایش به آدرس الکترونیکیwww.3ntac.ir  مراجعه کنند.

مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران اخبار مربوط به این همایش را به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رساند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.