هیئت‎مدیره جدید انجمن ژنتیک ایران برگزیده شد

تهیه وتنظیم زهرا حاجت‎پور- نتایج انتخابات هیات مدیره انجمن ژنتیک ایران در تاریخ 4/3/1394اعلام شد. جلسه مجمع عمومی و انتخابات اعضای هیات مدیره انجمن ژنتیک ایران عصر دیروز در محل همایش‎های بین‎المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد و نتایج انتخابات در حضور نماینده کمیسیون انجمن‎های علمی وزارت علوم، تحقیقات …

نتایج انتخابات هیات مدیره انجمن ژنتیک ایران در تاریخ 4/3/1394اعلام شد. جلسه مجمع عمومی و انتخابات اعضای هیات مدیره انجمن ژنتیک ایران عصر دیروز در محل همایشهای بینالمللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد و نتایج انتخابات در حضور نماینده کمیسیون انجمنهای علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هیئتی به ریاست دکتر مختار جلالی جواران رئیس پیشین این انجمن اعلام شد.

دکتر جلالی پیش از آغاز انتخابات گزارشی را در مورد عملکرد انجمن در دوره مدیریت وی ارائه کرد که با تایید و استقبال شرکت کنندگان مواجه شد. وی گفت، انجمن را با رتبه C تحویل گرفتیم اما اکنون چند سال است که نه تنها دارای رتبه الف است بلکه در سال گذشته به عنوان انجمن برتر هم شناخته شده است. وی این دستاورد را نتیجه تلاش جمعی همه اعضا به ویژه اعضای هیئت مدیره دانست. وی تشکیل بنیاد ژنتیک را از دیگر دستاوردهای ماندگار انجمن در دوره مدیریتی خود عنوان کرده و از حاضرین خواست تا تنها در صورتی که مایلند و می توانند به اندازه کافی برای پیشرفت اهداف انجمن وقت بگذارند کاندیدا شوند.

پس از ارائه گزارش مالی از سوی خزانه‌دار (دکتر فضل الله افراز) و گزارش بازرس انجمن (دکتر ذاکر تولایی) نامزدها ثبت نام کرده و پس از معرفی نامزدهای عضویت در هیات مدیره و بازرسان و اخذ و قرائت آرا نتایج به شرح زیر اعلام شد.

از میان 19 کاندیدا در شاخههای گیاهی، جانوری، انسانی، ریز سازوارهها، سلولهای بنیادی و دو نفر کاندیدای بازرسی در مجموع نه نفر به شرح زیر انتخاب شدند.

اسامی منتخبین به شرح زیر است.

محمد‎‎علی ملبوبی با 47 رأی، منصور امیدی با 33 رأی و نیازعلی سپهوند با 22 رأی در شاخه گیاهی

امیر میمندیپور با 40 رأی و فضلالله افراز با 38 رأی در شاخه جانوری

علی آموزگار با 22 رأی در شاخه ریزسازوارهها

سید جواد مولی با 37 رأی در شاخه سلولهای بنیادی

محمود تولایی با 34 رأی و فروزنده محجوبی با 29 رأی در شاخه انسانی

محسن ابراهیمی با 30 رای، بازرس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.