اطلاعیه فوری انجمن‎های علوم کشاورزی

مرکز اطلاعات بیوتکنولوژی ایران- کنفرانس‎های بین‎المللی “پژوهش در علوم و تکنولوژی” و “پژوهش‎های نوین در کشاورزی و محیط زیست” به ترتیب در روزهای 23 و 24 آذرماه سال جاری در هتل اینترکانتیننتال کوالالامپور، در کشور مالزی برگزار خواهند شد. دستیابی به روش‎های …

 

کنفرانس‎های بین‎المللی “پژوهش در علوم و تکنولوژی” و “پژوهش‎های نوین در کشاورزی و محیط زیست” به ترتیب در روزهای 23 و 24 آذرماه سال جاری در هتل اینترکانتیننتال کوالالامپور، در کشور مالزی برگزار خواهند شد.

دستیابی به روش‎های نوین و خلاقانه جهت همکاری و تعامل بیشتر در زمینه‎های مختلف علوم و فناوری، از جمله اهداف کنفرانس بین‎المللی “پژوهش در علوم و تکنولوژی” است. این گردهمایی همچنین فرصت مناسبی برای کلیه کارشناسان، متخصصان و دست‎اندرکاران علوم و فناوری خواهد بود تا دستاوردهای علمی خود را به اشتراک بگذارند.

همچنین کنفرانس “پژوهش‎های نوین در کشاورزی و محیط زیست” نیز در نظر دارد با فراهم آوردن مجالی برای ارائه آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی جهان زمینه‎ای مناسب برای تسهیل همکاری‎های علمی را فراهم کند.

در همین راستا اتحادیه انجمن‎های علوم کشاورزی طی اطلاعیه‎ای از کلیه علاقه‎مندان برای ثبت نام دعوت به عمل آورده است. اعضای انجمن‎های علمی از 10 درصد تخفیف در ثبت نام برخوردار خواهند بود. امکان ثبت نام و شرکت در این دو کنفرانس به صورت غیرحضوری نیز فراهم است. آخرین مهلت ارسال مقالات 20 آبان و آخرین مهلت ثبت نام 30 آبان است.

شایان ذکر است پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، تامسون رویترز و پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی(SID) از جمله حامیان این کنفرانس‎ها هستند.

متقاضیان می توانند برای آگاهی از جزئیات و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02632755300 تماس حاصل کرده و یا به وبسایت انجمن علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران مراجعه کنند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.